• Dzień Bezpiecznego Internetu

     06.02.2023

     W dniu 7 lutego nasza szkoła oficjalnie bierze udział w Dniu Bezpiecznego Internetu. Inicjatywa została potwierdzona przez organizatorów DBI. Podczas lekcji informatyki nasi uczniowie przypomną sobie o podstawowych zasadach użytkowania sieci Internet. Jako szkoła w akcji bierzemy udział po raz piąty, Koordynatorem jest pan Waldemar Dylewski.

    • Bieg po zdrowie

     03.02.2023

     Nowa galeria Bieg po zdrowie została dodana do albumu fotograficznego

     30 stycznia Pani Izabela Wojtal z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologiczna w Szczecinie przeprowadziła warsztaty dotyczące Programu Antytytoniowego Edukacji Zdrowotnej pt. „Bieg po zdrowie”. W zajęciach brały udział klasy czwarte . Spotkanie edukacyjne, miało na celu zwiększyć ich wiedzę i umiejętności na temat zdrowia w kontekście szkodliwości palenia papierosów. Wychowawcy otrzymali w tym celu specjalnie przygotowane zeszyty ćwiczeń i poprowadzą lekcje dotyczące powyższego tematu.

    • Higiena naszą tarczą ochronną

     19.01.2023

     Nowa galeria Higiena naszą tarczą ochronną została dodana do albumu fotograficznego

     4 stycznia 2023 odbyło się spotkanie uczniow klas II i III z p. Izabelą Wojtal z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Szczecinie. Tematem spotkania była „Higiena naszą tarczą ochronną” program powstał jako odpowiedź na zaistniałą sytuację epidemiczną oraz konieczność wdrażania zasad profilaktyki zdrowotnej od najmłodszych lat edukacji w szkole. Treści programu koncentrują się na zapobieganiu chorobom zakaźnym, głównie grypie i koronawirusowi SARS-COV-2, poprzez stosowanie zasad higieny osobistej.

    • Program półkolonii ,,Ferie zimowe 2023"

     16.01.2023

     Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Juliusza Słowackiego w Szczecinie zgodnie z wytycznymi MEN organizuje półkolonie zimowe dla uczniów klas I – IV. Program wypoczynku zimowego realizowany będzie w okresie 13.02 – 17.02 2023r. w godz. 8.00-16.00. W wypoczynku będzie brało 15 dzieci tworząc jedna grupę wychowawczą.

     Poniedziałek 13.02.2023r. - Teatr Gwitajcie oraz zajęcia sportowo - rekreacyjne

     Wtorek 14.02.2023r. - Kids Arena oraz zajęcia plastyczno – muzyczne

     Środa 15.02.2023r. - Wyjście do kina oraz rozgrywki sportowe

     Czwartek 16.02.2023r. - Zabawa Karnawałowa z konkursami i nagrodami przeprowadzona przez DJ oraz zajęcia kulinarne

     Piątek 17.02.2023r. - Muzeum Przełomu Dziejów oraz Kids Arena

     KARTA KWALIFIKACYJNA zima 2023

     Kartę kwalifikacyjną proszę dostarczyć do sekretariatu szkoły lub wrzucić do urny przy wejściu do budynku B.

     Koszt półkolonii 300 zł, płatny do 31 stycznia 2023r.

     Nr konta do przelewów za półkolonię:

     Nr konta: 80 1020 4795 0000 9302 0278 5236

    • Świąteczna Olimpiada klas pierwszych

     02.01.2023

     Nowa galeria Świąteczna Olimpiada klas pierwszych została dodana do albumu fotograficznego

     W dniu 19.12.2022 r. odbyła się Świąteczna Olimpiada dla klas pierwszych naszej szkoły. W imprezie pomogały nam piłkarki nożne Pogoni Szczecin oraz ratownik medyczny, który zabezpieczył imprezę. W trakcie imprezy przeprowadziliśmy wspólną rozgrzewkę, poprowadziliśmy dzieci przez sportowe stacje tematyczne (możliwość przejść po równoważniach, strzelać gole piłkarkom, rzucać do kosza, strzelać z "bezpiecznego" łuku, biegać na czas, skakać po kamieniach itp.). Na koniec dzieci otrzymały drobny upominek. Organizatorem zadania jest Stowarzyszenie Zdrowo na Sportowo przy udziale Pogoni Szczecin. projekt finansowany jest ze środków Gminy Miasto Szczecin.

    • Przystanek Historia

     20.12.2022

     Nowa galeria Przystanek Historia została dodana do albumu fotograficznego

     Centrum Edukacyjne IPN „Przystanek Historia” w Szczecinie to miejsce, w którym Oddział IPN w Szczecinie realizuje cykliczne działania i przedsięwzięcia związane z szeroko rozumianą edukacją oraz popularyzacją wiedzy z zakresu najnowszej historii Polski. Klasa 3b brała udział w warsztatach pt.: „Historia oczami zwierząt. Miś Wojtek”. Niezwykłe zwierzęta przypominają o ważnych wydarzeniach polskiej historii, które same obserwowały. Niedźwiedź Wojtek, awansowany do stopnia kaprala za wkład w zwycięstwo 2. Korpusu Polskiego pod Monte Cassino, przybliżył dzieciom szlak bojowy żołnierzy gen. Władysława Andersa.

  • Logowanie

 • Librus Synergia
 • Znajdziesz naszą szkołę również na: