• Pakiet książek dla grup 3,4,5 - latków

• 30.08.2021 14:40
        • Pakiet książek dla grupy 5 - latków
          ,,SUPERSMYKI" poziom B wydawnictwo MAC

Pakiet książek dla grupy 3-4 latków grupa ,,Sowy"
          dzieci 3-letnie
          ,,Olek i Ada" poziom A wydawnictwo MAC
          dzieci 4-letnie
          ,,Olek i Ada" poziom A+  wydawnictwo MAC

• Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu

• 15.07.2021 11:17
        • Zapraszamy nowych przedszkolaków na zajęcia adaptacyjne

Szanowni Rodzice,

serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które od 1 września 2021r. rozpoczną edukację przedszkolną na zajęcia adaptacyjne w dniach 30-31 sierpnia w godzinach 09.00-11.00.

Zajęcia w każdej grupie prowadzą panie nauczycielki, które już dziś czekają by poznać każdego z Was.

Przyjazna atmosfera, ciepły i radosny klimat zabaw integracyjnych ułatwi przyszłym przedszkolakom spokojną adaptację, poznanie towarzyszy zabaw oraz zaprzyjaźnienie się z paniami. Do zobaczenia :)

• Aktualności z oddziału przedszkolnego

• 29.03.2021 10:19
        • Aktualności dla rodziców

Szanowni Państwo,

przesyłam Państwu informację w sprawie zasad otwarcia oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 oraz przeprowadzania kwalifikacji złożonych wniosków o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w zmienionych warunkach organizacyjnych zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia.

1. Szkoła zapewnia w oddziałach przedszkolnych opiekę wyłącznie dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służ porządkowych w trakcie wykonywania zadań służbowych.
          2. Kwalifikacja dzieci odbędzie się wyłącznie na wniosek rodzica zgodnie z załączonym drukiem, który należy przesłać na adres mailowy szkoły sp3@miasto.szczecin.pl lub wrzucić do urny podawczej przy wejściu do szkoły do godziny 10.00 w dniu 26.03.2021r.

Wniosek do oddziału przedszkolnego w okresie ograniczonego funkcjonowania

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 91 487 30 32 oraz adresem e-mailowym sp3@miasto.szczecin.pl

Z poważaniem Joanna Czyż

• Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie