• Zajęcia adaptacyjne w przedszkolu

• 19.08.2022 09:51
        • ZAPRASZAMY PRZEDSZKOLAKÓW NA ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Szanowni Rodzice !

Dnia 1 września 2022r. rozpoczynamy nowy rok przedszkolny.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

Przez pierwszy tydzień zajęcia będą miały charakter adaptacyjny, co pozwoli dzieciom zapoznać się z naszym przedszkolem.

• Aktualności z oddziału przedszkolnego

• 29.03.2021 10:19
        • Aktualności dla rodziców

Szanowni Państwo,

przesyłam Państwu informację w sprawie zasad otwarcia oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 oraz przeprowadzania kwalifikacji złożonych wniosków o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego w zmienionych warunkach organizacyjnych zgodnie z komunikatem Ministerstwa Zdrowia.

1. Szkoła zapewnia w oddziałach przedszkolnych opiekę wyłącznie dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służ porządkowych w trakcie wykonywania zadań służbowych.
          2. Kwalifikacja dzieci odbędzie się wyłącznie na wniosek rodzica zgodnie z załączonym drukiem, który należy przesłać na adres mailowy szkoły sp3@miasto.szczecin.pl lub wrzucić do urny podawczej przy wejściu do szkoły do godziny 10.00 w dniu 26.03.2021r.

Wniosek do oddziału przedszkolnego w okresie ograniczonego funkcjonowania

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 91 487 30 32 oraz adresem e-mailowym sp3@miasto.szczecin.pl

Z poważaniem Joanna Czyż

• Dyżur wakacyjny 2022

• 25.11.2021 14:08
        • Szanowni Rodzice,
          okres pracy w trybie wakacyjnym oddziału przedszkolnego trwa od 27 czerwca do 19 sierpnia 2022r. 22 sierpnia do 31 sierpnia 2022r. to czas przygotowania oddziałów przedszkolnych w szkole do rozpoczęcia nowego roku szkolnego.
          01 września 2022r. rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2021.