• Informacja o opłatach dla rodziców przedszkolaków

30.08.2023

W pierwszej kolejności należy odebrać z podanego emaila Rodzica dostęp do systemu  IPrzedszkole.

Aktywować zakupione karty w panelu rodzica w systemie IPrzedszkole.(Karty dostępne są w Administracji Szkoły pok.40)

W przypadku aktywowania kart więcej niż jednego dziecka prosimy zwracać uwagę aby karty przypisać właściwym dzieciom (raz aktywowana karta nie może być później wykorzystana).

Rodzice / opiekunowie zobowiązani są do zgłaszania obecności poprzez wczytywanie karty w czytniku znajdującym się przy drzwiach wejściowych do szkoły oraz zgłaszania  nieobecności w systemie, najpóźniej do godziny 8.00 rano w dniu kiedy dziecko będzie nieobecne.

W systemie I-Przedszkole po zakończonym miesiącu wyświetla się informacja o należnych opłatach (łącznie z numerem konta, na które należy dokonywać opłat).

Opłaty:

15,00 zł za kartę zbliżeniową IPrzedszkole

10,00 zł za całodzienne wyżywienie

1,30 zł za każdą godzinę pobytu dziecka w przedszkolu (pobyt dziecka w godzinach 9 – 14 jest bezpłatny) dla dzieci poniżej 6 roku życia (roczniki: 2018, 2019, 2020).

Opłaty należy wnosić na wskazany rachunek bankowy lub w kasie szkoły do dnia 7 każdego miesiąca za miesiąc poprzedni (np. za wrzesień do 07.10.). W przypadku opłat po terminie, naliczane będą odsetki.

• Wyprawka dla ucznia klasy I na rok szkolny 2023/2024

04.08.2023

WSZYSTKIE PRZYBORY SZKOLNE POWINNY BYĆ PODPISANEW WIDOCZNY I TRWAŁY SPOSÓB

PODRĘCZNIKI:

Podręczniki do obowiązkowych zajęć edukacyjnych (z wyjątkiem religii) uczniowie wypożyczają w szkolnej bibliotece i otrzymają je po 4 września. Podręczniki powinny być obłożone w przeźroczystą okładkę (okładka najlepiej bez taśmy klejącej) oraz podpisane. Po realizacji materiału zawartego w podręcznikach będzie trzeba je zwrócić do biblioteki w nienaruszonym stanie.

PRZYBORY:

• piórnik: 2 miękkie ołówki, kredki ołówkowe, kredki bambino, klej w sztyfcie (np. Magic, Profice, Glue Stick), nożyczki o zaokrąglonych ,,bezpiecznych końcach", linijka max. 15 cm, temperówka, gumka do zmazywania, mazak suchościeralny, zakreślacze (zielony, żółty), znaczki samoprzylepne;
          • 2 zeszyty w kratkę A4, 32 kartkowy
          • 2 zeszyty w trzy linie A4, 32 kartkowy ( linie kolorowe lub z wyraźnie zaznaczonymi grubymi i cienkimi liniami)
          • teczka na gumkę A4
          • Materiały plastyczne: plastelina, bloki, farby, pędzle, papier kolorowy, papier ksero  - zostaną zakupione przez wychowawców z funduszy klasowych. Na pierwszym zebraniu z rodzicami wychowawca poda kwoty funduszu klasowego oraz wyprawki plastycznej.

Ponadto:

• strój gimnastyczny: biła koszulka bez nadruków, krótkie spodenki, obuwie sportowe typu ,,halówki" (najlepiej wiązane, dobrze trzymające stopę na białej lub jasnej podeszwie) + podpisany worek na strój obuwie zmienne, które obowiązuje od 1 października; worek (najlepiej z nieprzemakalnego materiału, który szybko wysycha, wymiary worka takie, aby swobodnie można było schować obuwie zimowe).

Wychowawcy klas Ia i Ib

• Dzień Sportu

Nowa galeria Dzień Sportu została dodana do albumu fotograficznego

19 czerwca 2023r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu dla całej szkolnej społeczności. W konkurencjach sportowych brali udział uczniowie z klas I-VIII, jak również przedszkolaki.

• Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin 2023

22.06.2023

Nowa galeria Nagroda Prezydenta Miasta Szczecin została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 21 czerwca w I Liceum Ogólnokształcącym w Szczecinie Prezydent Miasta Szczecin Pan Piotr Krzystek wręczył Nagrody Prezydenta Miasta. Z naszej szkoły nagrodę otzrymała Natalia Burzyńska oraz Bruno Jadach z klasy VIIIB. Serdecznie gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych.

Zdjęcia pochodzą ze strony Kuratorium Oświaty w Szczecinie: http://www.kuratorium.szczecin.pl/kuratorium/aktualnosci/prezydent-nagrodzil-najzdolniejszych-uczniow-ze-szczecin-wicekurator-pogratulowal/

• Półkolonie letnie 2023r.

Aktualizacja! Lista zgłoszeń została zamknięta.

Przelewy za półkolonię proszę dokonywać na nr konta: 80 1020 4795 0000 9302 0278 5236

w tytule podając imię i nazwisko dziecka oraz ,,Półkolonia letnia 2023"

HARMONOGRAM PÓŁKOLONII LETNICH 2023r.
          ● codziennie rano w godz. 7:30 - 8:30 zabawy integracyjne w świetlicy
          ● w godz. 8:30 – 9:00 śniadanie
          ● w godz. 9:00 – 13:00 zajęcia ujęte w programie poniżej
          ● w godz. 13:30 – 14:00 obiad
          ● w godz. 14:00 – 16:00 zajęcia:
          - muzyczno – ruchowe
          - sportowe
          - plastyczne
          - gry, konkursy, zabawy

Ramowy Program Półkolonii:

26. 06. 2023r. Zapoznanie z obowiązującymi regulaminami i zasadami bezpiecznego udziału
          w półkolonii. Gry i zabawy integracyjne. Warsztaty plastyczne.
          27.06.2023r. Wyjście do muzeum. „Jarmark cudów” - zabawa integracyjna.
          28.06.2023r. Wycieczka autokarowa do Nowego Warpna ( + warsztaty na świeżym powietrzu).
          29.06.2023r. Festiwal pizzy. Siatkobalonówa (integracyjna zabawa zespołowa)
          30.06.2023r. Wyjście do kina HELIOS. Festiwal gier i zabaw stolikowych.
          03.07.2023r. Warsztaty plastyczne. Zabawa integracyjno – ruchowa „Bruneci – Blondyni”.
          04.07.2023r. Wycieczka autokarowa do Poczernina. (+ warsztaty na świeżym powietrzu).
          05.07.2023r. Wyjście do parku trampolin. Zajęcia plastyczne i muzyczne.
          06.07.2023r. Wyjście do muzeum. Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu.
          07.07.2023r. Wyjście do kina HELIOS. Dyskoteka.

REALIZACJA PLANU MOŻE ULEC ZMIANIE!