• Niezbędnik przedszkolaka

• 15.07.2021 11:21
      • Drodzy Rodzice bardzo prosimy o przyniesienie do przedszkola 1 września następujących rzeczy:
        • komplet ubrań na zmianę (spódnica na gumkę/spodenki, majteczki, skarpetki, ewentualnie rajstopki, T-shirt z krótkim i długim rękawem, rozpinana bluza lub sweter. Najważniejsze! Wszystkie ubrania łatwe do samodzielnego zakładania i zdejmowania)
        • kapcie na zmianę w worku (wygodne, takie by maluch mógł je sam założyć i zdjąć, oddychające, z gumową podeszwą, trzymające stabilnie stopę dziecka i chroniące przed urazami)
        • chusteczki higieniczne, najlepiej ,,wyciągane" (duża paczka), chusteczki nawilżane, ręcznik jednorazowy
        • mydło płynie
        • poduszka ,,jasiek" i kocyk (dotyczy grupy dzieci 3-4 letnich  Sowy)

Rodzicu!

W pierwszy dzień przedszkola nie zapomnij o zostawieniu aktualnego numeru kontaktowego do siebie!

Postaraj się pożegnać z dzieckiem czule, ale jak najkrócej - nawet jeśli płacze.

Zdaj się na opiekunów.

Uwierz - każdy pierwszy raz jest trudny. Maluch na adaptację potrzebuje czasem nawet dwa miesiące.

Rodzicu! - na pierwszym zebraniu we wrześniu dowiesz się o wyprawce, ubezpieczeniu i innych ważnych rzeczach. Zapraszamy!

• Wróć do listy artykułów

• Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie