• Nauka zdalna w klasach IV-VIII

• 16.02.2021 11:49
        • Szanowni Rodzice, Nauczyciele !

Zgodnie z komunikatem z dnia 23.10.2020r. od 26 października uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych przeszły na naukę zdalną. Nowe zasady funkcjonowania szkół i placówek weszły w życie od soboty, 24 października i obowiązują do niedzieli, 8 listopada 2020. Przedszkola i klasy I-III szkół podstawowych funkcjonują bez zmian.

• Żółta strefa - komunikat dla rodziców

• 16.02.2021 11:49
        • Szanowni Państwo!

Informuję, że w dniu 3 października 2020 r. weszła w życie zmiana Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 sierpnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 1356, z późn. zm.) polegająca na wskazaniu rodzajów obszarów (czerwony/żółty), na których obowiązują dodatkowe ograniczenia, nakazy i zakazy w związku z wystąpieniem stanu epidemii wywołanym zakażeniami wirusem SARS-CoV-2.