• Godziny pracy biblioteki szkolnej

• 16.02.2021 12:40
        • Szanowni Uczniowie i Rodzice,

biblioteka szkolna w sytuacji (zdalne nauczanie klas 1-8) będzie czynna od 9 listopada 2020r. w zmienionych godzinach pracy. Ponieważ uczniowie do godz. 16:00 nie mogą sami się przemieszczać,  biblioteka w poniedziałki i środy będzie czynna do godz. 17:00. W imieniu ucznia książki mogą również wypożyczać rodzice, dziadkowie, rodzeństwo oraz opiekunowie. Z wypożyczalni szkolnej korzystamy zgodnie z ustalonymi wcześniej procedurami (zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja rąk, maksymalnie dwóch uczniów w wypożyczalni, odległość względem siebie 1,5m-2m).

Książki można również zamówić przez aplikację TEAMS, złożyć zamówienie  u p. Małgorzaty Szydłowskiej (nauczyciel-bibliotekarz) oraz ustalić datę i godzinę odbioru.

Zapraszam, Małgorzata Szydłowska

• Biblioteka online

• 16.02.2021 12:41
        • W czasie pandemi proponujemy Wam korzystanie z zasobów multimedianych na platformach edukacyjnych.

• Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie
        • sp3@miasto.szczecin.pl