• Miesiąc grudzień

• 16.02.2021 12:43
        •   Grudzień to wyjątkowy miesiąc, pełen pozytywnych emocji i radości. Upływa on w świąteczno-zimowej atmosferze. Mamy dla Was kilka ciekawych i różnorodnych propozycji dzięki którym poczujecie jeszcze bardziej grudniową , świąteczną atmosferę. Zapraszamy Was do tworzenia pięknych prac plastycznych, wysłuchania piosenek zimowych oraz sprawdzenia swojej wiedzy na temat Mikołaja.

Pozdrawiamy Was serdecznie ! Wychowawczynie świetlicy szkolnej

• Aktywne spędzanie wolnego czasu

• 16.02.2021 12:43
        • Tym razem podpowiadamy Wam jak aktywnie spędzić czas w domu oraz mamy dla Was kilka
          matematycznych łamigłówek, mamy nadzieję że chętnie z nich skorzystacie i spędzicie miło
          czas. Zapraszamy wszystkich do zabawy !
          Pozdrawiamy Was serdecznie!
          Wychowawcy świetlicy szkolnej.

• 25 listopada - Dzień pluszowego misia

• 16.02.2021 12:43
        • To prawda…. – mruknął Puchatek, spoglądając w lustro i klepiąc się po brzuszku. – Nie liczy się rozmiar. Liczy się puchatość! „Kubuś Puchatek”
          25 listopada swoje święto obchodzi miękki, puchaty, wyjątkowy, ukochany, najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”
        • Kreatywne zabawy

• 16.02.2021 12:44
        • Witamy!

Przygotowałyśmy dla Was kilka różnorodnych propozycji z których możecie skorzystać w wolnym czasie. Zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty i liczymy na to że każde z Was znajdzie dla siebie coś ciekawego.

Pozdrawiamy serdecznie.

Nauczyciele świetlicy.

• Zdrowe i bezpieczne wakacje

• 16.02.2021 12:44
        • Witamy!

Zanim oddamy się wakacyjnej beztrosce, zadbajmy o to, by powrócić bezpiecznie i zdrowo z wakacji, urlopów, przynosząc do domu jedynie dobrą kondycję, wspaniały humor i piękną opaleniznę. Oczywiście nie należy wyolbrzymiać zagrożeń, ale rozsądnie i z umiarem korzystać z tego, co oferuje natura.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi zajęciami.

Wychowawczynie świetlicy

• Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie