• Godziny pracy biblioteki szkolnej

• 23.02.2024 08:19
      • Szanowni Uczniowie i Rodzice,

Z wypożyczalni szkolnej korzystamy zgodnie z ustalonymi wcześniej procedurami (zakrywanie nosa i ust, dezynfekcja rąk, maksymalnie dwóch uczniów w wypożyczalni, odległość względem siebie 1,5m-2m).

Książki można również zamówić przez aplikację TEAMS, złożyć zamówienie  u p. Małgorzaty Szydłowskiej (nauczyciel-bibliotekarz) oraz ustalić datę i godzinę odbioru.

Zapraszam, Małgorzata Szydłowska

• BIBLIOTEKA SZKOLNA CZYNNA:

(wejście od boiska szkolnego)

• BIBLIOTEKA SZKOLNA

Pon. 09.00-13.00

Wt. 09.00-13.00

śr. 10.00-13.00

czw. 09.00-13.30

pt. 09.00-13.00

Zapraszam również do kontaktowania się ze mną przez  dziennik elektroniczny LIBRUS Synergia, Małgorzata Szydłowska.

• Dla młodszych dzieci, które chciałyby posłuchać bajek w dobrym wykonaniu, polecam:

Tata Czyta- YouTube oraz MiastoDzieci.pl, BAJKIDLADZIECI.co.pl

Tata Czyta- YouTube oraz MiastoDzieci.pl, BAJKIDLADZIECI.co.pl