• Pracownia w ramach programu Laboratoria Przyszłości

• 27.10.2023 12:50
      • W ramach programu Laboratoria Przyszłości w naszej szkole realizowany jest szereg zadań z wykorzystaniem zakupionego sprzętu. Powstają koła zainteresowań dla uczniów, którzy rozwijają swoje talenty i chętnie angażują się w wiele projektów edukacjnych. W czasie lekcji, jak również imprez szkolnych uczniowie szkolą warsztat fotograficzny, filmowy, pomagają przy organizacji promocji szkoły wykorzystując sprzęt AGD .
      •

1. Koło przedmiotowe wykorzystujące sprzęt zakupiony w ramach programu Laboratria Przyszłości.
        2. Koło Fotograficzno-filmowe w ciągu roku szkolnego przygotowuje materiały promujące szkołę na stronę internetową szkoły; dokumentuje działalność szkoły w postaci albumu fotograficznego. Nasi uczniowie chętnie nagrywają filmy oraz organizują prace związane z nagrywaniem i fotografowaniem wydarzeń szkolnych (apele, pasowanie na ucznia, Dzień Otwartej Szkoły, koncert muzyczny, zajęcia przedszkolaków, przedstawienia).

Życzenia dla nauczycieli

- Dzień Otwartej Szkoły

- Koncert Orkiestry Wojskowej

- Jasełka szkolne

1. Sfilowano oraz opracowano szkolną sztukę ,,Romeo i Julia"
        2. Uczniowie w ramach zajęć edukacyjnych chętnie uczestniczyli w zajęciach z druku 3D.
        3. Na terenie szkoły zawiązało się Koło dla drukarzy 3D, w ramach którego uczniowie realizowali projekty:
        • projekt świąteczny - materiały na kiermasz szkolny

• realizacja projektów: Ile waży astronauta?; Motele dinozaurów w 3D; Dawne cywilizacje w 3D

• przypinki ,,koniczynki: dla absolwentów klas ósmych

• przygotowanie poczęstunku na Dzień Otwarty Szkoły z wykorzystaniem sprzętu AGD

• projekt wydruku popiersia patrona szkoły - Juliusza Słowackiego