• Nauczanie zdalne

• Od 18 stycznia 2021r. uczniowie klas I-III wracają do szkoły na zajęcia stacjonarne.

Powrót uczniów klas I-III do szkoły będzie możliwy jedynie w reżimie sanitarnym. Aby w sposób maksymalny zabezpieczyć zdrowie dzieci, rodziców i pracowników GIS, MEN i MZ przygotował wytyczne. Opracowane zasady mają na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wytycznymi. Powrót do szkoły od 18.01.2021r. klas 1-3 po feriach - wytyczne MEN,MZ i GIS z dn.11.01.2021.pdf

Uczniowie klas starszych, tak jak do tej pory będą uczestniczyć w zajęciach prowadzonych zdalnie z wykorzystaniem aplikacji MS TEAMS.  Tym samym od 18 stycznia 2021r. przedłużone zostaje zawieszenie zajęć dla uczniów klas IV-VIII. Lekcje we wszystkich klasach odbywać się będą zgodnie z dotychczasowym planem zajęć. Czas trwania jednostki lekcyjnej w klasach I-III wynosi 45 minut, natomiast w klasach IV-VIII około 30-40 minut.

Opieka w świetlicy szkolnej

Od poniedziałku 18 stycznia 2021r. szkoła zapewnia funkcjonowanie świetlicy szkolnej dla uczniów, których rodzice pracują zawodowo.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 Joanna Czyż