• Mikołajki u Sówek

Nowa galeria Mikołajki u Sówek została dodana do albumu fotograficznego

„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty” 4 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ- niezwykle wesoły, rozmowny i chętny do wspólnej zabawy i tańca.

• Mikołajki u Misiów

Nowa galeria Mikołajki u Misiów została dodana do albumu fotograficznego

„6 grudnia – jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie i każde dziecko prezent dostanie. A kiedy rozda już prezenty, wraca do nieba uśmiechnięty” Dziękujemy kochany Mikołaju, że nie zapomniałeś o nas! Dziękujemy za wszystkie wspaniałości i wprowadzenie nas w czas radosnego oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia!

Nowa galeria Dzień Pluszowego Misia została dodana do albumu fotograficznego

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Można go przytulić, a nawet powiedzieć mu o czymś bardzo ważnym. Z tej okazji w dniu 24.11.2023 r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach "Światowego Dnia Pluszowego Misia". Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Można było zobaczyć misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe itd. Wszystkie były śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały również historię ich święta. Ten wyjątkowy dzień był pełen uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwie, iż mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać ich swoim koleżankom i kolegom z grupy.

21.11.2023

Nowa galeria Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka została dodana do albumu fotograficznego

W poniedziałek 20.11.2023 obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. W tym roku nasza szkoła przyłączyła się także to akcji edukacyjnej . Tego dnia na terenie szkoły podejmowane będą akcje promujące prawa dziecka. W czasie lekcji podejmowane będą tematy dotyczące praw dziecka, tak aby uczniowie mieli szanse poznać swoje prawa. W klasie 4b uczniowie stworzyli piękne plakaty dotyczące swoich praw.

• Kasztanowa Akcja

16.11.2023

To ponownie ABSOLUTNY rekord !!!, porównywalny z rokiem 2022 (który zamknęliśmy wynikiem nieco ponad 32 ton). Ta ilość z zeszłego roku wydawała się być niewyobrażalna, tymczasem kolejny rok z rzędu Szczecin i okolice zostały całkowicie wyczyszczone z kasztanów. Jak co roku zaskakujecie nas swoim wyjątkowym zaangażowaniem w tą Akcję. :)

W tym roku pomagała nam piękna słoneczna jesienna, wręcz letnia, pogoda. Fakt, że jesień była dość sucha sprawił, że oprócz tak dużej finalnej wagi, objętościowo kasztanów było znacznie więcej, niż w latach ubiegłych (były suche i dużo lżejsze niż zwykle). W sumie pojechało aż 15 transportów.
          To oznacza, że każdy z Was podarował nam w tym roku dużo większy wysiłek fizyczny w stosunku
          do wagi zebranych kasztanów. Dziękujemy, że te ciepłe słoneczne dni zdecydowaliście się spędzić
          w parkach na treningu „schylania się” i „kucania”.

Kasztanowa Akcja - Podziękowanie

Nasza Szkoła przekazała 470kg kasztanów.

Dziękujemy Wszystkim za wyjątkowe zaangażowanie :)

• Dzień Zdrowego Śniadania

Nowa galeria Dzień Zdrowego Śniadania została dodana do albumu fotograficznego

8 listopada 2023r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowego Śniadania. Głównym celem akcji jest promowanie wśród najmłodszych dobrych nawyków żywieniowych i zachęcanie do spożywania regularnie tego pierwszego posiłku. Było smacznie, zdrowo i pomysłowo. Pyszne śniadania były przygotowywane przy pomocy narzędzi z pracowni Laboratoriów przyszłości.

• Krokusowe szaleństwo

Nowa galeria Krokusowe szaleństwo została dodana do albumu fotograficznego

Akcja szkolna pt. ,,Krokusowe Szaleństwo’’ odniosła sukces! Uzbieraliśmy środki na zakup przeszło 20kg krokusów, za co wszystkim serdecznie dziękujemy! Zobaczcie sami, jak uczniowie sadzą te piękne rośliny. Teraz na efekt musimy zaczekać aż do wiosny i miejmy nadzieję, że wszystkie tysiące krokusów wyjdą z ziemi!

• Warsztaty Mały Ratownik

Nowa galeria Warsztaty Mały Ratownik została dodana do albumu fotograficznego

27 października dla klas 4 oraz 6 odbyły się warsztaty na temat pierwszej pomocy. Warsztaty pod hasłem Mały ratownik przeprowadziła pan Robert lekarz, który na co dzień pracuje z zespołem karetki pogotowia. Każdy z uczestników nie tylko wyszedł z głowa pełna wiedzy na ten temat ale przećwiczył bezpieczne pozycje i uciski klatki piersiowej na fantomie.