• Wyprawka kl. I

• Wyprawka ucznia klasy I

WYPOSAŻENIE UCZNIA KLASY PIERWSZEJ

• PODRĘCZNIKI:

Podręczniki do obowiązkowych zajęć edukacyjnych uczniowie wypożyczają w szkolnej bibliotece i otrzymają je po 2 września. Podręczniki powinny być obłożone w przeźroczystą okładkę (okładka bez taśmy klejącej) oraz podpisane. Po realizacji materiału zawartego w podręcznikach będzie trzeba je zwrócić do biblioteki w nienaruszonym stanie.

• PRZYBORY:

- piórnik: 2 miękkie ołówki, kredki ołówkowe, kredki babmino, klej w sztyfcie ( np.: Magic, Profice, Glue Stick), nożyczki o zaokrąglonych ”bezpiecznych końcach”, linijka max. 15cm, temperówka, gumka do mazania.

- zeszyt w trzy linie16 kartkowy ok. 3-4 szt. ( lnie kolorowe lub z wyraźnie zaznaczonymi grubymi i cienkimi liniami)

- zeszyt w kratkę 16 kartkowy ok. 4szt.

- zeszyt do korespondencji z rodzicami.

- teczka na gumkę A4

Ponadto:

- strój gimnastyczny: biała koszulka bez nadruków, krótkie spodenki, obuwie sportowe typu „halówki” (najlepiej wiązane, dobrze trzymające stopę na białej lub jasnej podeszwie) + podpisany worek na strój,

- obuwie zamienne, które obowiązuje od 1 października; worek (najlepiej z nieprzemakalnego materiału, który szybko wysycha; wymiary worka takie, aby swobodnie można było włożyć obuwie zimowe).

Wszystkie przybory szkolne i zeszyty powinny być podpisane.