• Inne pomoce edukacyjne

• 16.02.2021 11:53
      • Zapraszamy do zapoznania się z pomocami edukacyjnymi przydatmi przy zdalnym nauczaniu.
        • Gra edukacyjna
        • Zapraszamy Was do zagrania w grę edukacyjną ,,Godność, wolność, niepodległość. Gra dostosowana jest do etapów edukacyjnych, pozwoli wam poznać wiele informacji z historii Polski oraz sprawdzić swoją wiedzę.

• Serwis takzdam.pl dla ósmoklasistów
        • Wydawnictwo Operon udostępniło nieodpłatnie serwis takzdam.pl Możecie się tam zalogować, rozwiązywać testy, przeczytać porady. Testy dostępne na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej - Zestawy zadań powtórkowych.

• Platforma epodreczniki.pl i materiały do samodzielnej nauki
        • Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl udostępnione są e-materiały do wykorzystania przez nauczycieli lub do samodzielnej nauki przez uczniów. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.

• Platforma wolnelektury.pl
        • Na platformie wolnelektury.pl uczniowie mają dostęp do lektur szkolnych w postaci e-booków oraz audiobooków. Platforma jest również dostępna w formie mobilnej na smatfony.

• Materiały dla ósmoklasistów
        • Na stronie internetowej cke.gov.pldostępne są materiały do nauki dla uczniów klas ósmych szkoły podstawowej.

• lektury.gov.pl
        • Platforma lektury.gov.pl daje możliwość zapoznania się z aktualnie obowiązującymi lekturami.

• #MądrzeRAZEMwDOMU
        • Na portalu Cała Polska Czyta Dzieciom znajdziecie Państwo wiele porad, jak ciekawie i kreatywnie spędzić czas ze swoimi pociechami w domu w czasie kwarantanny.