Jesteś tutaj : Strona główna »  Archiwum »  Samorząd uczniowski
  • RODO
  • Samorząd uczniowski
    SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO w roku szkolnym 2014/2015

    opiekun SU - pani Aleksandra Śledź

    Skład Samorządu Uczniowskiego
    na rok szkolny 2014/15


    Jan Zadworny (6b) – Przewodniczący

    Kacper Nowikiewicz (4b) – Zastępca Przewodniczącego

    Członkowie:
    Wiktoria Banasiak (4a)

    Jurek Kosterka (4a)

    Wiktor Organista (4b)

    Maciej Kmiećkowiak (5a)

    Natalia Kowalak (5a)

    Julia Depa (5b)

    Maja Tomaszewska (5b)

    Suzana Nazdrowicz (6a)

    Martyna Cichecka (6a)

    Aleksander Wąsek (6b)
    ...........................................................................................................................................................

    ARCHIWUM:

    Skład SU na rok szkolny 2013/2014

    1.    Alicja Puzio (4b)                     – Przewodnicząca SU

    2.    Angelika Goździuk (6a)         – Z-ca Przewodniczącego

    3.    Julia Strzelec (4a)

    4.    Maciej Kmiećkowiak (4a)

    5.    Zofia Andrzejkowicz (5a)

    6.    Karolina Gudzowska (5a)

    7.    Aleksander Wąsek (5b)

    8.    Jan Zadworny (5b)

    9.    Piotr Woroniak (6a)

    10.  Karolina Gjostol (6b)

    11.  Hanna Maciejowska (6b)

    12.  Krystian Petersburski (6b)

    ................................................................................................................................................................


    A R C H I W U M:

    SAMORZĄD UCZNIOWSKI
    W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

    OPIEKUN SU -p. Aleksandra Śledź

    1.    Wiktoria Kurasińska (6b) – Przewodnicząca SU
    2.   
     Zofia Kowalska (5b) – Z-ca Przewodniczącego

    3.    
    Zofia Andrzejkowicz (4a)
    4.    
    Suzana Nazdrowicz (4a)
    5.    
    Zuzanna Maciejewska (4b)
    6.    
    Anna Panecka (5a)
    7.    
    Piotr Woroniak (5a)
    8.    
    Paweł Garbarczuk (5b)
    9.    
    Daria Michalska (6a)
    10. 
    Ewa Włodarska (6a)
    11.  
    Dawid Mura (6b)



    ARCHIWUM:

    SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
    W ROKU SZKOLNYM
    2011/2012

    Karolina Michniewicz (6a) – Przewodnicząca SU

    Maja Mańkowska (6b) – Z-ca Przewodniczącego

    Piotr Woroniak (4a)

    Maciej Zaremba (4b)

    Krystian Petersburski (4b)

    Marta Kordzikowska (5a)

    Jakub Trabszo (5a)

    Wiktoria Kurasińska (5b)

    Marta Puzio (5b)

    Jan Biernacki (6a)

    Ignacy Gołąb (6b)


    SKŁAD POCZTU SZTANDAROWEGO:

    Chorąży: Maciej Owidzki
    Asysta: Maja Mańkowska i Karolina Michniewicz


    archiwum:

    SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W SZCZECINIE
    NA ROK SZKOLNY 2010/2011

    PRZEWODNICZĄCA: Antonina Świdurska – 6b

    ZASTĘPCA: Marta Puzio – 4b

    CZŁONKOWIE:
    Skład pocztu sztandarowego w roku szkolnym 2010/2011:

    chorąży:  Jędrzej Just

    asysta:   Julia Żmuda
                     Karolina Woroniak

    OPIEKUN SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO:Aleksandra Śledź
    Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie im. Juliusza Słowackiego.

    ul. Reymonta 23
    71 - 276 Szczecin

    telefon/fax: (0 - 91) 48 730 32