Jesteś tutaj : Strona główna
2 listopada dniem bez zajęć dydaktycznych
22 Pażdziernik
 Drodzy Rodzice!

Dzień 2 listopada (piątek) jest w naszej szkole dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

W tym dniu ŚWIETLICA SZKOLNA czynna będzie w godzinach 8.00 - 16.00.

Zgłoszenie obecności dziecka jest do pobrania z tego odnośnika. Prosimy o dostarczenie go do 26 października do sekretariatu szkoły.

Bieg Niepodległości z flagą
22 Pażdziernik
25 października (czwartek ) odbędzie się Bieg Niepodległości z flagą. Biorą w nim udział klasy: 4c, 5a, 5b, 5c. Zbiórka o godz. 11.40 na sali gimnastycznej , wyjście 12.00. Planowany powrót do szkoły o 13.10.

Klasy 7a, 6b i 3 gim zbiórka na sali gimnastycznej o 13.40.

Uczniowie ubierają się w barwach biało- czerwonych (biała koszulka i czerwone spodenki lub spodnie dresowe).

Agnieszka Klimaszewska

Przypomnienie:
19 Pażdziernik
Na prośbę Dyrektora szkoły, przypominam, że zgodnie z "Procedurą używania telefonów komórkowych i innych urządzeń elektronicznych", która zawarta jest w dokumentach szkolnych (dostępna także na stronie internetowej) obowiązuje zakaz używania ww sprzętów. Sposób reagowania oraz konsekwencje jakie obowiązują w przypadku złamania tej zasady, określa procedura, z którą proszę się zapoznać. Teren szkoły to oba budynki, boisko szkolne, świetlica.

pedagog: Agnieszka Jastrowicz

| 1 | 2 | 3 |   starsze