Jesteś tutaj : Strona główna »  Świetlica »  Jak pracujemy
 • RODO
 • Jak pracujemy
   Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 3 zapewnia wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój wszystkim wychowankom.

  Dzieci traktujemy indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że czują się akceptowane i szczęśliwe. Przygotowujemy je do przeżywania sukcesu, ale i do radzenia sobie z porażkami. Wspomagamy indywidualny rozwój dziecka, z wykorzystaniem jego wrodzonego potencjału i możliwości, których efektem końcowym będzie gotowość do podjęcia nauki w szkole.

   

  Czas pracy oddziału przedszkolnego umożliwia realizację zadań ustalonych w podstawie programowej wychowania przedszkolnego i wynosi 5 godzin dziennie, 25 godzin w tygodniu.

  Wszystkim przedszkolakom zapewniamy opiekę w świetlicy szkolnej, od godziny 7.00 do 17.00. Przedszkolaki mogą korzystać ze smacznych obiadów serwowanych w stołówce szkolnej.

   

  W ramach zajęć dzieciom zapewniamy:

   

  Dodatkowo dzieci w naszej szkole mają możliwość trenowania tańca towarzyskiego, dzięki współpracy ze Szkołą Tańca ASTRA, a także doskonalić formę podczas zajęć karate.

   

  Dzięki sieci MONITORINGU i fachowej opiece doświadczonych nauczycieli, dzieci mają zapewnione pełne bezpieczeństwo.

   

  Szkoła posiada piękne, nowe, bezpieczne dla dzieci boisko. Otoczona jest zielonym ogrodem, w którym usytuowany jest, stworzony specjalnie dla przedszkolaków plac zabaw. Budynek jest przestronny, sale dla dzieci duże, wyposażone w pomoce dydaktyczne.

   

  W grupach przedszkolnych uczymy się przez zabawę. Uczestniczymy w wielu imprezach na terenie szkoły, a także korzystamy z możliwości, które oferuje wielkie miasto: kina, teatru…

   

  Galeria obrazuje nasze działania.

  Szkoła Podstawowa nr 3 w Szczecinie im. Juliusza Słowackiego.

  ul. Reymonta 23
  71 - 276 Szczecin

  telefon/fax: (0 - 91) 48 730 32